top of page
2R4A4174.jpg

feel it!
Fotograficko-psychologický workshop

25. - 30. 9. 2022

tarragona, španělsko

2R4A4970_websize.jpg

Chcete se dobře orientovat v celém procesu focení od začátku až do konce?

Toto není typický fotografický workshop. Tento workshop je o vás. O tom, jak fotíte vy, protože každý přistupuje ke svým klientům a modelům jinak. Pomůžme vám najít vlastní cestu s ohledem na to, kdo jste vy.

Vše začíná od dobrého kontraktu a komunikace, pokračuje působením na klienta a nekončí odevzdáním fotek, ale zanecháním dobrého pocitu z odvedené práce.

Chceme, aby si klienti naší práce vážili, ale nejdřív si jí musíme vážit my sami. Naučit se, jak správně komunikovat, odevzdat práci, aby nás klient rád doporučil dál, abychom si stáli za tím, jakým způsobem fotíme a komunikujeme.Najdete svoji hodnotu, sami sebe, najdete sebe v přístupu ke klientovi, naučíte se budovat důvěru, která vám usnadní sdílení emocí, naučíme vás fotografickou metodu, která jedinečným způsobem oslavuje a zdůrazňuje význam vztahů. Spojit vizuální estetiku portrétní fotografie a zachytit lidi v autentické interakci. Vytvoříte lidem, které fotíte z focení nevšední smysluplný a emocionální zážitek, na který nezapomenou. Pomocí jednoduchých technik zachytíte přirozený výraz od kohokoliv, dokonce od rezervovaných a plachých lidí. Poskytnete lidem svěží radostný a osvěžující zážitek těm, které fotografujete. Zvýšíte víru vlastní důvěry a radost ze své práce. Výrazně zvýšíte míru toho, jak budou lidé cenit vaši práci. Vnesete do portrétu vyšší úroveň projevu. Lépe poznáte sami sebe a pochopíte i rozvojové stránky.

Spojení umění a lidských vztahů

WS je spojení psychologie a focení, kdy budeme pracovat s naším vnímáním osobnosti a světla. Zavezeme vás na nádherné lokace, kde budete mít možnost fotit modelky i sebe navzájem. Odvezete si tak zážitek, jak se cítí vaši modelové a klienti a budete vědět, jak je na focení dostat do nálady

 

2R4A5285_websize.jpg
2R4A4725_websize.jpg
3L9A8335_cb_male.jpeg

Tomáš
malý

Fotograf, herec

policejní instruktor

Vystudoval Sociální patologii a prevenci, Sociální pedagogiku na Univerzitě v Hradci Králové.

Více než 20 let se věnuje edukaci dospělých. 15 let fotí lidi a více než 20 let je členem divadelního souboru Vrchlický v Jaroměři.

Všechny obory spojil v přístupu k fotografii lidí a tomu, jakým způsobem udělat z fotografování zážitek pro fotografované a zároveň, jak zachytit krásný výraz od kohokoli, dokonce i u rezervovaných nebo plachých lidí. 

V jeho spojení s Míšou dostanete do ruky nástroj, který pro vás bude opravdový „GameChanger“.

Michala
rusaňuková

Lifestylová, portrétní, 

svatební fotografka a kouč

V NYC roku 2014  jsem si v průběhu fotografického kurzu na New York Film Academy uvědomila, že chci, aby mě fotka provázela už navždy.

 

Za svoji doménu považuji unikátní zachycení přirozeného světla při focení portrétů a vytvoření atmosféry, která se promítne do nálady a emocí všech, kteří jsou otevřeni je na fotce sdílet.

 

Naučím vás, jak vidět a vnímat přirozené světlo, nastavit si expozici na jeho perfektní zachycení a komunikovat s modelku tak, aby se cítila komfortně a obě strany byly s výsledkem maximálně spokojeny.

2R4A4906_websize.jpg
2R4A4205.jpg

Cena: 28.000,-

Zahrnuje:

  • ubytování v nádherném 4* hotelu H10 Imperial Tarragona se snídaní

  • modelky, doprava na krásné lokace

Rezervační poplatek ve výši 15.000 Kč je splatný při rezervaci kurzu

 

Zbývající částka před zahájením WS

Kapacita kurzu je 4 - 8 účastníků

Mám zájem!

Děkujeme! Brzy vám odpovíme!

bottom of page